Historie

BRICK, realizace interiérů spol. s r.o. je jednou z předních společností na trhu realizace atypických interiérů v České republice. Svojí nabídkou komplexního řešení dodávky interiéru šetří časovou a organizační zátěž klienta.

Společnost realizuje veškeré architektonické stavebně – interiérové návrhy, dodané klientem, které jsou dále rozpracovány v AutoCADu konstruktéry naší společnosti. Odsouhlasená výrobní dokumentace a detaily jsou kvalitním základem pro stavební dodávku, truhlářskou a zámečnickou výrobu a subdodávky specializovaných profesí (čalounictví, sklenářství apod.) Neméně důležitá je složka stavebních a dokončovacích prací, které je za součinnosti našich kvalifikovaných dělníků a montérů cestou k dotvoření konečného vzhledu předávaných prostor.

Náš projektový tým vede zakázky od podpisu smlouvy až po předání klientovi a to trvale za podpory všech složek a oddělení naší firmy jako je TPV, předvýrobní příprava, konstrukce nábytku, centrálního nákupu, skladového hospodářství a zásobování staveb, autodopravy, montáží atd. Díky modernímu technickému zajištění výrobních provozů a profesionálnímu přístupu všech pracovníků společnosti BRICK, realizace interiérů s.r.o. splňuje společnost nároky na zajištění stavebních profesí a kompletní interiérovou zakázkovou výrobou, a to na vysoké úrovni řízení projektu a řemeslného zpracování používaných materiálů.